Silhouette Soft – lifting bez skalpela

Opis zabiegu

Zabieg z użyciem nici Silhouette-Soft™ wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć ani szwów ani szycia chirurgicznego. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg.

Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego. Silhouette – Soft™ – to dwukierunkowe, bio-wchłanialne nici ze stożkami – bezpieczny zabieg korekcji zwiotczenia skóry oraz redukcji oznak starzenia. Powoduje zmianę położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości. Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Cienkie igły i elastyczne stożki zapewniają zadowalające efekty zabiegu bez dyskomfortu dla pacjenta. Produkt został zatwierdzony przez FDA i posiada oznakowanie CE.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt jest natychmiastowy – pacjent może wrócić do pracy i normalnego życia bezpośrednio po zabiegu. Zabieg jest bezpieczny, a korekcja utrzymuje się do 12-18 miesięcy.

Schemat terapii

Zabieg ten jest indywidualnie dopasowywany dla każdego pacjenta. Najlepszymi kandydatami do zabiegu są pacjenci z niewielką obwisłością skóry, mający elastyczną skórę i uwydatnione struktury kostne.

Dzięki małym, stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Wokół nici dochodzi do powstania nowego kolagenu co prowadzi do dalszego uniesienia skóry i utrzymania napięcia w tkankach miękkich. Proces ten przebiega powoli przez następny rok. Nici są całkowicie bio-rozpuszczalne, a okres ich wchłaniania wynosi ok. 1,5 roku.

Zabieg trwa mniej niż 30 min. Nici Silhouette-Soft™ można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami z naszej oferty, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.


Zalecenia pozabiegowe

 • W pierwszych sześciu godzinach po zabiegu zalecane jest stosowanie zimnych okładów na obszary poddane zabiegowi.
 • Przez pierwsze 3 – 5 nocy należy spać na plecach.
 • W pierwszym tygodniu nie zaleca się leczenia stomatologicznego, masażu twarzy, zabiegów kosmetycznych twarzy i sportu z elementem kontaktu fizycznego.
 • Twarz i włosy można myć bez żadnych przeciwwskazań.
 • Należy ograniczyć mimikę twarzy w ciągu pierwszych 3 tygodni po zabiegu.
 • Zaleca się unikania żucia twardych produktów oraz energicznego otwierania ust w okresie 4 tygodni po zabiegu.
 • Stosowanie filtrów przeciwsłonecznych po zabiegu.


Przeciwwskazania oraz skutku uboczne

Technika jest przeciwwskazana u pacjentów z alergią lub udowodnionymi reakcjami negatywnymi na używane do zabiegu biomateriały.

Wskazania

 • Poprawa wyglądu policzków
 • Przywrócenie objętości w okolicy jarzmowej
 • Korekcja zwiotczenia skóry i redukcja oznak starzenia
 • Podniesienie brwi
 • Lifting szyi
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close