Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa- mikronakłuwanie skóry

Zabieg o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, który daje natychmiastowe, wyraźnie widoczne rezultaty dzięki technice wywoływania mikroreakcji zapalnych i zdolności naskórka do samoregeneracji oraz dzięki poprawie selektywnej przepuszczalności wobec substacji bilogicznie aktywnych. Dzięki mikronakłuciom oraz zastosowaniu regenerującego koktajlu składników aktywnych, pobudzone zostają naturalne procesy zachodzące w skórze, a przede wszystkim następuje zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

 

BEATTY FORUM

 

Mezoterapia mikroigłowa- zasady działania

Innowacyjna metoda regeneracji skóry widocznej jako odmłodzenie, oparta na dwóch głównych rodzajach aktywności. Pierwsza z nich to stymulacja procesów samoregeneracji skóry. Nakłucia mikroigieł pobudzają aktywność fibroblastów, przez co dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów ( w tym kwasu hialuronowego). Synteza tych składników pomaga zagęścić skórę. Dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową umożliwiając przedostanie się składników aktywnych z koktajlu do głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu mikronakłuwania absorpcja ta zwiększa się nawet 1000 razy. Jest to bardzo ważne, ponieważ w składzie koktajlu znajdują się takie substancje jak: czynniki wzrostu, aminokwasy, witaminy, składniki DNA oraz minerały. Wszystkie one odgrywają kluczową rolę w procesach indukcji kolagenu i elastyny, wspomagają procesy naprawcze skóry, w znacznym stopniu poprawiają jej nawilżenie, stanowią ochronę przeciwrodnikową, przyspieszają odnowę komórkową, mają także właściwości przeciwzapalne i antyalergiczne.

Do wykonywania mikronakłuć wykorzystane są dwunastoigłowe, sterylne kartridże, o różnych długościach mikroigieł od 0,25 mm do 2 mm. W pierwszym przypadku głębokość mikronakłuć jest tylko w strefie wewnątrznaskórkowej bez efektu krwawienia. Mikroigły 2 mm docierają do skóry właściwej , co może powodować pojawienie się kropli krwi na powierzchni skóry, jednak bez ryzyka pojawienia się krwiaków czy wybroczyn. Zaletą metody jest możlwiość regulacji głębokości nakłuć podczas zabiegu , w zależności od obszaru, który jest opracowywany (np. w delikatnej strefie okolic oczu, okolic ust głębokość mikronakłuć będzie zredukowana) i od stopnia reaktywności skóry ( w przypadku cery wrażliwej głębokość mikronakłuć będzie spłycona).

Efekty

* poprawa jędrności skóry i owalu twarzy

*spłycenie zmerszczek

*głebokie nawilżenie

*ujednolicenie kolorytu skóry

*rozjaśnienie przebrawień

*wyrównanie tekstury skóry

Ze względu na intensywne działanie regenerujące , mezoterapia mikroigłowa to także skuteczna terapia wszelkiego rodzaju blizn, w tym także potrądzikowych. Precyzyjna głowica urządzenia, jednorazowe, steryle mikroigły sprawiają, że zabieg jest bezpieczny i pozwala na dokładne opracowanie nawet najmniejszych zmarszczek, trudno dostepnych miejsc, a także bardzo wrażliwych partii twarzy. Dzięki możliwości zastosowania różne długości mikroigieł, nakłucia doskonale sprawdzają się także w przpadku skóry cienkiej, wrażliwej i płytko unaczynionej.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa owłosionej skóry głowy

Łysienie, przerzdzenie się włosów, a także łojotok są obecnie częstymi problemami, z jakimi borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jak powszechnie wiadomo przyczyny tego stanu mogą być różne, jako główne wymienia się czynnki genetyczne i zaburzenia hormonalne.Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest stosowany w celu poprawy wyglądu włosów, oraz jako profilaktyka przeciw wypadaniu włosów a także szybszej ich regeneracji. Wykonywana zarówno u kobiet jak i mężczyzn ma za zadanie zmniejszyć łojotok i łysienie, pobudzić włosy do szybszego wzrostu, a także aktywować do odrostu nowe włosy.

 

Mezoterapia mikroigłowa na ciało

Wskazania do zabiegu:

*rozstępy, blizny

*cellulit

*utrata napięcia i elastyczności, skóra wiotka

*skóra sucha, zniszczona

*nierówny koloryt skóry

*obrzęki, opuchlizna

*uczucie ciężkich nóg

*miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa

*nieprawidłowe odkładanie tkanki tłuszczowej

*problemy kosmetyczne spowodowane złym krążeniem limfy

 

Efekty zabiegu:

*wymodelowanie sylwetki

*ukształtowanie sylwetki

*spłycenie i rozjaśnienie rozstępów i blizn

*odtoksycznienie skóry

*likwidacja obrzęków

*regeneracja i odnowa skóry właściwej

*poprawienie elastyczności i kolorytu skóry

*usprawnienie mikrokrążenia

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close