Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt złuszczenia uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry. Usunięcie powierzchniowych warstw naskórka pobudza syntezę kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Działanie mikrodermabrazji dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej, gdyż stymuluje mikro krążenie i przepływ limfy oraz przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry.

Wskazania do mikrodermabrazji:
– peeling twarzy i ciała
– blizny potrądzikowe
– zaskórniki i prosaki
– rozszerzone pory
– łojotok i suchość skóry
– blizny i bliznowce
– przebarwienia i odbarwienia
– uszkodzenia po słoneczne skóry (twarz, ręce, szyja)
– plamy starcze
– rozstępy
– wiotkość skóry
– drobne zmarszczki
– szorstki/nierówny/zrogowaciały naskórek

Zabieg mikrodermabrazji wykonuje się w zależności od indywidualnych potrzeb na twarzy, szyi, dekolcie, okolicach oczu, ramionach, pośladkach, plecach i dłoniach.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close