Ericson Laboratoire

ŚWIATOWY LIDER

Ericson Laboratoire to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji Ericson Laboratoire oferowany jest w ponad 600 salonach kosmetycznych. Marka reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu, w ponad 65 krajach. Od prawie 10-ciu lat z powodzeniem rozwija się również na polskim rynku. Dzięki niespotykanej skuteczności, popartej zaawansowanymi merytorycznie założeniami, zabiegi gwarantują spektakularne efekty, a w związku z tym satysfakcję klienta oraz permanentny rozwój kompetencji kosmetyczki.
 

LABORATORIA ERICSON LABORATOIRE

Koncepcje oferowanych produktów i zabiegów powstają we współpracujących ze sobą ośmiu wyspecjalizowanych laboratoriach naukowo-badawczych. Dzięki temu marka Ericson Laboratoire wprowadza na rynek profesjonalnej kosmetyki najnowsze odkrycia naukowe łącząc je z nowoczesnymi recepturami i gwarancją konkretnych wyników.
 

MEDYCYNA ESTETYCZNA A ERICSON LABORATOIRE

Zabiegi alternatywne oferują możliwość współpracy kosmetologa z lekarzem bez przekraczania określonych kompetencji. Kompetencje kosmetolog umożliwiają precyzyjne przygotowanie skóry do działań inwazyjnych chirurga albo też uzupełniać, przedłużać i pogłębiać efekty zabiegów wykonywanych przez lekarza.Odpowiednio dobrane zabiegi po operacji mogą przyspieszyć procesy gojenia skóry i łagodzić objawy niepożądane. Pielęgnacja uzupełniająca, niezbędna do zachowania prawidłowego kolorytu, napięcia i metabolizmu komórkowego skóry przyczynia się do utrwalenia rezultatów operacji.
 

ALTERNATYWA DLA ZABIEGÓW INWAZYJNYCH

Wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych o najwyższych dopuszczalnych stężeniach w zabiegach pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W ofercie znajdują się zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową czy chirurgicznej wersji liftingu.
 

SPECJALIZACJA ANTI AGING

Ericson Laboratoire wykorzystuje niespotykaną efektywność zawartych w kosmetykach składników aktywnych w działaniach anti-aging. Połączenie skuteczności zabiegów z zasadami multiterapii owocuje głębokim i długotrwałym efektem odmłodzenia skóry. Poszczególne zabiegi są ukierunkowane na konkretne działania, m.in.: wypłycanie zmarszczek, modelowanie owalu czy genetyczne odmładzanie.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close