Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to metoda odpowiadająca na potrzeby klientek poszukujących usług i produktów najwyższej jakości. Rzęsy jedwabne Hoolywood Lashes to niezastąpiony, perfekcyjny sposób na olśniewające spojrzenie nie tylko w dniu ślubu. Jest to ulubiona metoda przedłużania rzęs Polek, skierowana dla kobiet, które chcą nosić rzęsy na stałe.
Szeroki wybór rodzajów, długości i grubości rzęs umożliwia wykonanie stylizacji każdego rodzaju rzęs naturalnych uzyskując dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Ponieważ rzęsy jedwabne są delikatniejsze od tych do przedłużania rzęs metodą 1:1, można je stosować nawet do bardzo słabych rzęs naturalnych, dzięki temu praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w stylizacji i przedłużyć można rzęsy nawet bardzo cienkie i krótkie, jednocześnie osiągając piękny efekt gęstych i długich rzęs bez ich obciążania.

 

Przedłużanie rzęs metodą 2:1

 Olśniewające rzęsy tuż po przebudzeniu? Dzięki nowoczesnej metodzie przedłużania rzęs 2:1 stało to się możliwe. Zabieg przedłużania rzęs, który pozwala uzyskać długotrwały efekt długich i gęstych rzęs zyskuje coraz więcej zwolenniczek.

Chcąc osiągnąć maksymalnie naturalny efekt spojrzenia, do przedłużania używamy włosia norki syberyjskiej. Są to rzęsy wykonane z naturalnego włosia, pozyskiwane dzięki wyczesywaniu zwierząt. Norkom nie dzieje się krzywda podczas tego procesu. Wyjątkowe właściwości sierści tego stworzenia dają oszałamiające złudzenie, że nasze oko zdobią w pełni naturalne rzęsy. Metoda 2:1 sprawi, że subtelnie, ale niezwykle efektownie podkreślisz oprawę swoich oczu.

 

Wykonuję rzęsy metodami:

-1:1

-2D

-3D

-4D

-metoda objętościowa

-volume russian

 

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close