Medycyna estetyczna

Konsultacja lekarska przed wykonaniem zabiegu bezpłatna.

Botox

Botox to naturalny preparat w postaci oczyszczonej toksyny botulinowej. Wstrzyknięty w małej dawce wywołuje porażenie mięśni mimicznych odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, pojawiających się w trakcie procesu starzenia lub wywoływanych poprzez żywą mimikę twarzy. Odprężając mięśnie przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry pozwalając na uzyskanie naturalnego wyglądu. Dawka dozowana w celach kosmetycznych jest dobierana indywidualnie całkowicie bezpieczna. Zaletą Botoxu jest fakt, że działa on jedynie w obrębie tych mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy inne mięśnie funkcjonują jak dotychczas.

Po zabiegu wyraz twarzy nie ulega zmianie natomiast obserwuje się całkowity lub częściowy zanik zmarszczek mimicznych. Leczenie Botoxem skutecznie wygładza zmarszczki głównie w górnej części twarzy przywracając jej młodszy wygląd. Twarz wygląda naturalnie, a jej wyraz łagodnieje. Całkowite usunięcie zmarszczek bardzo głębokich może wymagać zabiegu uzupełniającego w postaci wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym. Zabieg botoks można łączyć z innymi metodami liftingu twarzy.

 

Wypełnianie zmarszczek Kwasem Hialuronowym

Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Pozwalają na kształtowanie powierzchni skóry poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz modelowanie konturów twarzy. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne od razu.

Najczęściej stosowane produkty wypełniające to pochodne kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, gdzie łączy włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej. Jedną w głównych cech tego kwau jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek.

Efekty:

-wygładzenie zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki

-korekcja zapadniętych okolic oczodołów

-korekcja kształtu twarzy, modelowanie policzków, podbródka

-korekcja opadających kącików ust

-korekcja głębokich fałd nosowo-wargowych

-korekcja zmarsczek palacza

-powiększenie objętości warg i uwydatnienie ust

-wygładzanie zmarszczek dekoltu i szyi

 

Powiększanie Ust

Każda kobieta pragnie zmysłowych, pełnych ust. Zabieg powiększania i modelowania ust polecany jest dla osób, które dostrzegają problem zbyt małych lub asymetrycznych.

Efekty:

-podkreślenie konturu ust

-wypełnienie objętości warg

-wyrównanie symetrii, zarówno góra-dół , jak i obustronnie

-podkreślnie tzw. łuku Kupidyna

-podniesienie kącików ust

-redukcja cieni w kącikach ust

-wygładzenie zmarszcek wokół ust

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close