IsClinical

Po raz kolejny zabieg „Red Carpet Facial” firmy iS CLINICAL zalśnił kryształowym blaskiem nagrody. W corocznym konkursie magazynu Cosmopolitan otrzymał statuetkę Prix de Beaute 2011. 

Jurorzy międzynarodowego konkursu Prix de Beaute, wręczający jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce docenili zabieg przywracający młodość i piękny wygląd twarzy przyznając mu nagrodę w kategorii najlepszy zabieg kosmetyczno – pielęgnacyjny 2011 .

Jury nagrody Qltowy Konkurs 2010 przyznało statuetkę w kategorii Qltowe Kosmetyki Profesjonalne formule Active Serum iS Clinical®. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez profesjonalistów w branży kosmetycznej dla najlepszych produktów na rynku.

 

Nagroda qltowy kosmetyk 2010 

Qltowy Konkurs jest organizowany już od 14 lat. Nagrodą Qltowy Kosmetyk, Qltowa Seria, Qltowy Zabieg są wyróżniane najlepsze na polskim rynku kosmetyki, serie kosmetyków i zabiegi. Nagrodę przyznaje redakcja magazynu „Kosmetyki” przy współpracy jury złożonego ze specjalistów branży kosmetycznej. Zgłoszone do nagrody produkty są dzielone na poszczególne kategorie, spośród których jurorzy wybierają zwycięzców.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono kilkaset kosmetyków, serii kosmetycznych i zabiegów. Jury wydzieliło aż 10 kategorii. Jedną z nich była kategoria Kosmetyki Profesjonalne.

 

Jej zwycięzcą został preparat Active Serum iS Clinical®. To wyjątkowy kosmoceutyk chroniący przed starzeniem się skóry. Jego formuła zapewnia także doskonałe efekty w zapobieganiu trądzikowi. Rozjaśniające działanie preparatu sprawia, że skóra staje się widocznie młodsza. Działa szybko dając widoczne i długotrwałe efekty, znacznie zmniejsza delikatne i głębsze zmarszczki, ujednolica koloryt skóry i pozwala kontrolować trądzik. Jest wspaniałym preparatem dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Jego roślinny skład nie powoduje wysuszenia skóry, a pozostawia ją nawilżoną i wygładzoną. Produkt powoduje również kontrolowaną eksfoliację, czyli delikatne złuszczanie naskórka.

Już dziś Active Serum jest najchętniej i najczęściej kupowanym preparatem

iS Clinical® na świecie, co świadczy o jego skuteczności i dobrej opinii wśród klientów. Nagroda Qltowy Kosmetyk jest potwierdzeniem tej oceny. Cieszymy się bardzo, że możemy się również chwalić prestiżowym tytułem Qltowego!

Pragniemy poinformować, że Cleansing Complex iS Clinical otrzymał nagrodę „InStyle BEST BEAUTY BUYS 2010”

BEST BEAUTY BUYS to prestiżowy konkurs organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu „InStyle”. W Polsce został ogłoszony już po raz trzeci. Przez sześć miesięcy redakcja „InStyle” wraz z ekspertami od urody: dermatologami, kosmetyczkami i wizażystami, przetestowała dostępne na rynku kosmetyki i przybory do stylizacji, by wybrać najlepsze w swojej kategorii.

Zwycięzcą wśród żeli oczyszczających został produkt Cleansing Complex iS Clinical. Jurorzy docenili jego doskonałe właściwości głęboko oczyszczające i przeciwtrądzikowe. Preparat zachwyca tym, że nie wysusza skóry. Świetnie sprawdza się także w oczyszczaniu skóry bardzo wrażliwej. Cleansing Complex łączy naturalne składniki odżywcze, antyoksydanty i składniki delikatnie złuszczające. Można używać go przy każdym rodzaju cery i w każdym wieku. Jest przezroczystym żelem o lekkiej konsystencji.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close