Emani – kosmetyki kolorowe

NOWOŚĆ! EMANI Sprzedaż kosmetyków wegańskich

Jest to jedyna na świecie w 100% wegańska marka kosmetyków do makijażu. Produkty całkowicie pozbawione są składników uczulających, talku oraz parabenów. W ich składzie znajduje się zaledwie kilka składników, bez zbędnych chemikaliów.

Nie są testowane na zwierzętach, a dodatkowo wszystkie zapakowane są w możliwe do recyclingu i biodegradowalne opakowania. W składzie tych kosmetyków można znaleźć jedynie naturalne składniki. Dzięki temu można ich używać również po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej (nie wchodzą w reakcję ze skórą). Pełnią funkcję zarówno makijażową, jak i pielęgnacyjną. Mogą być stosowane jako samodzielna pielęgnacja, bez potrzeby używania kremów nawilżających.

Marka EMANI została stworzona, aby umożliwić kobietom używanie kolorowych kosmetyków, bezpiecznych dla skóry, bez chemii i sztucznych ulepszaczy. Idealna dla alergików (uczulonych na większość składników w kosmetykach), osób ze skłonnością do zanieczyszczeń skóry, dla skóry w każdym wieku.

Produkty: baza, podkłady, korektory, pudry (kompaktowe, prasowane, utrwalajace)róże (mozaikowe, prasowane)tusz do rzęs, cienie do powiek, błyszczyki, szminki, pędzle.  

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close